logo Panasmain   

 

01. SŁUCHAMY UWAŻNIE

 

To nasz pierwszy kontakt. Najważniejsze jest więc dla nas dowiedzieć się jak najwięcej o Państwa potrzebach. Czy mieszkacie w domu, czy apartamencie? Czy interesują Was klasyczne schody drewniane, czy też awangardowe schody nowoczesne? Wreszcie, czy spodobał się Państwu model z naszego dotychczasowego portfolio, przynosicie własny pomysł? Jeśli Państwa pomysł jest całkowicie oryginalny, rozmawiamy o szczegółach a Państwo wysyłają nam wszystkie inspiracje, rysunki, zdjęcia, przydatne dla przekazania Waszej wizji. Jeśli któryś z naszych dotychczasowych modeli doskonale spełnia Wasze oczekiwania, omawiamy szczegóły stylistyczne. W każdym przypadku, prosimy Państwa o przesłanie rzutów pięter z projektu budowlanego, które mają zostać połączone schodami, w formie cyfrowej. To na nich będziemy dalej pracować.

 

 


 

 

02. OPRACOWUJEMY PROJEKT

 

Unikalną wartością Pracowni Panas są kompetencje techniczne, które pozwalają nam na wstępne osadzenie wybranego przez Państwa modelu bezpośrednio w projekcie budowlanym. Nie musimy odwiedzać w tym celu domu. Dlatego projekt bardzo szybko może zostać wyposażony w wybrany model schodów i przesłany do Państwa wraz z ofertą.

 

 


 

 

03. SPOTYKAMY SIĘ

 

Jeśli nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem, dopracowujemy szczegóły i terminy. Zazwyczaj wystarczy tylko jedno spotkanie, a większa część obsługi odbywa się zdalnie. Przekazane przez Państwa informacje o stylu i charakterze pomieszczeń, oraz konkretne dane techniczne to wystarczające dla Pracowni dane do przygotowania zamówionego modelu.

 

 


 

 

04. DOSTARCZAMY I MONTUJEMY TWOJE NOWE SCHODY

 

W ustalonym terminie rozpoczynamy montaż. Schody, w zależności od ich rozmiarów, przyjeżdżają na miejsce w całości lub w kilku elementach, które zostaną zmontowane na miejscu. Jakość naszych prac pozostawiamy do Państwa oceny, po czym podpisujemy protokół odbioru.

 

 

 


 

 

05. POZOSTAJEMY W KONTAKCIE

 

Po pewnym czasie od ukończenia realizacji zlecenia, kontaktujemy się z Państwem. Ważne jest dla nas przecież, czy schody spełniają wszelkie pokładane w nich oczekiwania. Z chęcią wysłuchujemy Państwa opinii i sugestii, odpowiadamy na pytania, służymy radą odnośnie sposobów eksploatacji i konserwacji. To dzięki partnerskiej wymianie idei i wspólnemu rozwiązywaniu problemów jesteśmy coraz lepsi w spełnianiu Państwa marzeń.

 

 

 

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus