logo Panasmain   

Jeśli dom oznacza bezpieczeństwo, to drzwi stanowią kwintesencję domu. Bliskim nam osobom mówimy, że drzwi naszego domu stoją przed nimi otworem. Czasem mamy ochotę schować się w swoim domu i zamknąć za sobą drzwi. A nasze drzwi to gwarancja najwyższego bezpieczeńśtwa oraz mrowie stylistycznych możliwości.

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się realizacją różnego rodzaju usług wykończenia wnętrz. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi wykonywanie schodów klasycznych oraz schodów awangardowych. Oprócz tego zajmujemy się tworzeniem podłóg. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy został wzbogacona także o drzwi.

W swojej ofercie posiadamy zarówno drzwi wejściowe, jak i pokojowe. Są one dostępne w różnych wariantach rozmiarowych, kolorystycznych oraz stylistycznych, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Materiały te są w pełni przyjazne dla środowiska, przez co produkty z nich wykonane sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób pod względem ekologii.

Szeroka oferta firmy

Propozycja naszej firmy to między innymi białe drzwi z przeszkleniem. Będą one idealne na przykład do kuchni lub salonu. Skrzydło może zostać wyposażone w różnego rodzaju okucia w taki sposób, aby zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Model D07 posiada bardzo gustownie prezentujące się żłobienia, które nadają mu dodatkowego charakteru i niespotykanej estetyki. Drzwi te będą więc idealne do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym.

Do przestrzeni nowoczesnych oferujemy natomiast model M01. To minimalistyczne drzwi wykonane w formie naturalnego drewna. Mogą być wyposażone z wysokiej jakości zawiasy, przez co ich codzienne użytkowanie będzie wygodne i bardzo komfortowe.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania drzwi. Nie czekaj i postaw na sprawdzone rozwiązania w zakresie wyposażenia swoich wnętrz.

 

 Więcej szczegółów w katalogu: Katalog Drzwi

 drzwi 1

 drzwi 3

 dzwi 2

 drzwi 4

 

 

 

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus