logo Panasmain   

dlaczego pracownia panas en

Producent schodów drewnianych Panas

W każdym piętrowym domu stopnie łączące parter z wyższą kondygnacją nadają całemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dlatego też warto zainwestować w wyjątkowe schody na zamówienie wykonywane przez naszą firmę. Najwyższa jakość wykonania i dbałość o detale zachwyci nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wykonujemy schody w stylu zarówno nowoczesnym, a więc minimalistycznym i niezwykle eleganckim, jak i tradycyjnym z pięknymi rzeźbionymi barierkami, zwracającymi na siebie uwagę każdego domownika czy gościa. Jednobiegowe, wielobiegowe, spiralne czy też wachlarzowe – możemy stworzyć dla naszych Klientów jakikolwiek rodzaj stopni.

Oprócz tego nasza firma wykonuje również podłogi na zamówienie. Jako nieliczni w kraju dysponujemy deskami o długości nawet 9 metrów, które doskonale będą sprawdzały się w otwartych przestrzeniach. Z szerokiego asortymentu drewna z pewnością każdy Klient wybierze odpowiedni gatunek, pasujący do wnętrza jego domu.

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami naszej firmy. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus