logo Panasmain   

PRACOWNIA PANAS

Od samego początku działalności Pracowni Panas, nasi projektanci, inżynierowie i rzemieślnicy dedykują swoje wysiłki stylistycznej i technologicznej finezji realizowanych przez nas schodów. Klienci mogą liczyć na naszą otwartość, doświadczenie i kompetencje w realizacji swoich wizji, a także doradztwo w wyborze spośród szerokiej gamy istniejących modeli. Wiedza techniczna oraz wnikliwa analiza potrzeb Klienta pozwalają nam realizować projekty doskonale dostosowane do Państwa przestrzeni, pozostawiające, tym samym, większe zaplecze do aranżacji.

 

Wieloletnie doświadczenie potwierdziło przekonania, które mieliśmy stawiając na rynku pierwsze kroki: jakość realizacji jest odbiciem jakości całego przedsiębiorstwa. Prawdziwe rękodzieło wymaga zaangażowania kochających swoją pracę rzemieślników, doskonałych materiałów, szacunku dla natury która jest naszym tworzywem. Dlatego tak wielką wagę przywiązujemy do standardów zatrudnienia, wybieramy ekologiczne surowce, wciąż rozwijamy koncepcje wzornicze i konstrukcyjne . Dlatego też tak dbamy o to, aby współpraca z Państwem odbywała się na partnerskich zasadach. W końcu, czym się zajmujemy, jeśli nie realizacją Waszych marzeń?

POZNAJCIE PRACOWNIĘ PANAS.

 

 


 

INŻYNIER
Z NATURY

 


Andrzej Panas
Prezes
Inżynier projektant

 

Jestem inżynierem, piękno konstrukcji tkwi dla mnie w całości rozwiązań stylistycznych i technologicznych. Odkąd ukończyłem Wydział Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej i wraz z bratem założyliśmy Pracownię Panas, dbam o to, by projektowane przeze mnie schody doskonale wpisywały się w przestrzeń, bez widocznych elementów mocujących i punktów podparcia.

 


 

 

Moja pieczątka i podpis to dla Państwa gwarancja osobistej odpowiedzialności za bezpieczeństwo projektowanych przeze mnie rozwiązań. W roku 2013 moje wysiłki dla Państwa docenił Zakład Materiałów Budowlanych, Konstrukcji Drewnianych I Zabytkowych na Politechnice Wrocławskiej, który zaprosił mnie do udzielania wykładów z zakresu stosowania drewa klejonego we wnętrzach. Zaś do zarządzania firmą, podchodzę tak, jak do swoich projektów – skrupulatnie i z pasją.


 

PRZEJRZYSTE ZASADY

 


 

Z doświadczenia wiemy, że najważniejsza w każdym zleceniu jest wizja Klienta. Doskonaląc przez lata nasz model współpracy, mieliśmy na uwadze partnerskie relacje z Klientem, oraz ład i porządek całego procesu. Zapoznajcie się Państwo z proponowanym przez nas modelem realizacji zleceń. więcej  more arrow

 

jak wybrac schody all

WYJĄTKOWY WARSZTAT

 


 

Realizacje rzemiosła artystycznego, w przeciwieństwie do produkcji seryjnej, cechuje wyjątkowe podejście tak do tworzywa, jak i samej pracy, od surowej deski, aż do lśniących schodów i podłóg w Państwa domach. Gwarancję najwyższej jakości daje skrupulatna selekcja materiałów, odpowiednio zorganizowany warsztat i zaangażowani pracownicy o najwyższych kompetencjach, ponieważ nasze realizacje łączą nowatorskie technologie z niepowtarzalną wartością pracy ręcznej. Zobaczcie Państwo, jak powstają Wasze schody. więcej  more arrow

 


20 lat w pracowni

 


Marek Panas
Technolog produkcji
Kontrola i nadzór

 

Całe swoje życie zawodowe poświęciłem pracy z drewnem. To fascynujące tworzywo, które poznawać można latami. W zamian, odkrywa przede mną coraz doskonalsze kształty i szlachetniejsze profile, dzięki czemu projekty naszej Pracowni mogą być być śmielsze – a to oznacza, że coraz więcej Państwa marzeń znajduje się w zakresie naszych realizacyjnych możliwości. W ten sposób, wykształcenie mojego brata Andrzeja i moje doświadczenie doskonale się uzupełniają. Jako Technik Drewna zajmuję się bezpośrednim nadzorem nad wykonaniem projektów Pracowni. Jestem obecny na każdym etapie realizacji, od sprowadzenia pożądanego dla Klienta drewna do ukończenia montażu w jego domu. W ciągu 20 lat kształtowałem umiejętności i dzieliłem się nimi, budując zespół rzemieślników, z którego teraz jestem dumny.


 

pracownia Marek Panas

 

 


 

WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ

 


 

W dniu 3 czerwca 2013 roku nasze wysiłki na rzecz Klientów nagrodzone zostały statuetką Godła „Teraz Polska” w kategorii „usługi”, w XXIII edycji konkursu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. To dla nas wielkie wyróżnienie, znaleźć się w gronie uhonorowanych polskich przedsiębiorców. Statuetka to dowód spełniania wysokich standardów i gwarancja poziomu obsługi, oraz naszych realizacji.

 

 


 

Złoty Filar Budownictwa

 


 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Bielsku-Białej to wieloletnie tradycje, nowoczesny obiekt wystawienniczy, a przede wszystkim szansa na spotkanie Klientów z Polski, Czech, Słowacji i Austrii. Z dumą możemy poinformować, że w trakcie edycji w dniach 20-22 kwietnia 2012r., nasza Pracownia wyróżniona została Złotym Filarem Budownictwa w kategorii wyroby budowlane, za zgłoszone do konkursu schody dywanowe.

 

 


 

Nagroda GTB

 


 

Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbywają się od 2000 roku. Swoją ofertę prezentuje około 140 wystawców, a targi odwiedza corocznie około 8 tys. osób. W lutym roku 2012, organizatorzy imprezy wyróżnili Pracownię Panas Główną Nagrodą w kategorii Produkt - „Jakość i Innowacyjność”.

 

 


 

Nagroda TARBUD

 


 

Odbywające się co roku we Wrocławskiej Hali Stulecia, Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD od wielu lat gromadzą setki producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji, przedstawicieli instytucji finansujących budownictwo. W tak doborowym i różnorodnym środowisku, czujemy się wyróżnieniu trzecim miejscem w konkursie na najciekawszą aranżację stoiska targowego, jaką organizatorzy przyznali nam w roku 2013.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus